mat. policji

i

Autor: mat. policji

Wydarzenia

Policjantka z Radziejowa dała łapówkę przed egzaminem z broni? Sprawa jest wyjaśniana!

2023-10-03 15:00

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy opublikowała oświadczenie w sprawie ostatnich wydarzeń w KPP w Radziejowie. Policjantka odsłoniła kulisy swojego egzaminu z broni i pochwaliła się w mediach społecznościowych, że przekazała egzaminatorowi butelkę alkoholu. „Deal? Deal” – pisała funkcjonariuszka. Trwają czynności, które mają ustalić czy doszło do naruszenia dyscypliny służbowej, bądź naruszenia prawa. Szczegóły poniżej.

Sprawę poruszyła Gazeta.pl, a jeszcze tego samego dnia, na stronie kujawsko-pomorskiej policji znalazło się oświadczenie o natychmiastowym poleceniu wyjaśnienia sprawy wydanym przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

Policjantka z Radziejowa, Kinga B. udostępniła w mediach społecznościowych nagranie. Widać na nim, jak kobieta prowadzi samochód informując, że zdała egzamin policyjny w Legionowie.

- Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, bo spełniłam swoje największe marzenie, czyli skończyłam szkołę policyjną z wyróżnieniem. Osiem osób na 120 dostało list gratulacyjny, w tym jestem ja. Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Jestem najlepsza dla siebie. Jestem wdzięczna za wszystko – informowała kobieta na nagraniu.

Policjantka dodała również, że wręczyła alkohol egzaminatorowi, według ustaleń toruńskich mediów – miała to zrobić przed egzaminem, co budzi podejrzenia o przekazaniu łapówki, przy czym nie wiadomo, czy mężczyzna przyjął prezent.

- Mamy dziś egzamin z broni, więc od rana byłam zanieść whiskey wykładowcy. Deal? Deal – podała kobieta w swojej relacji.

Film udostępnił były policjant, znany na YouTubie jako Sierżant Bagieta nagłaśniając tym samym sprawę. W środę, 20 września w sprawie zabrała również głos kujawsko-pomorska komenda w Bydgoszczy.

- W związku z nagraniem, którego autorem jest policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie, które funkcjonariuszka udostępniła w mediach społecznościowych, Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy natychmiast polecił wyjaśnienie tej sprawy. Trwają czynności, których celem jest ustalenie czy doszło do naruszenia dyscypliny służbowej lub w inny sposób naruszono prawo. Sprawę wyjaśnia także Biuro Spraw Wewnętrznych Policji – czytamy w oświadczeniu.

Nigdy nie publikowane zdjęcia Michaela Jacksona – pokazała je jego córka!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE