Chmury i deszcz. W weekend więcej przejaśnień

2021-09-17 7:31
pogoda w Bydgoszczy
Autor: wal_172619/CC0/pixabay.com

Prognozy pogoda dla Bydgoszczy i utrudnienia na trasach (17.09). W piątek w Bydgoszczy może pojawić się deszcz i te opady mogą być po południu intensywne.

Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega, że deszcz może się pojawić nie tylko w Bydgoszczy.

Ostrzeżenie IMGW dotyczy także powiatów brodnickiego, bydgoskiego, chełmińskiego, golubsko-dobrzyńskiego, grudziądzkiego, nakielskiego, rypińskiego, sępoleńskiego, świeckiego, toruńskiego, tucholskiego i wąbrzeskiego oraz Torunia i Grudziądza.

Obowiązuje od godz. 13:00 dnia 17.09.2021 do godz. 23:00 dnia 17.09.2021.

Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, miejscami burze. Prognozowana wysokość opadu miejscami od 30 mm do 40 mm.

A na bydgoskich trasach remonty m.in. na Żnińskiej ( Czyżkówko), Wierzbowej ( Miedzyń), 2 listopada, Lądowej i Kameralnej (Stary Fordon).

W najbliższy weekend (18 – 19 września) świętujemy w Bydgoszczy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

Będą promowane różne formy mobilności m.in. transport publiczny, czy ruch pieszy. Będzie można też poznać historię komunikacji miejskiej.

Z tego powodu już dziś o 20.00 zmieni się organizacja ruchu w centrum Bydgoszczy. Nie zaparkujcie na placu Teatralnym.

W sobotę od godz. 8.00 do godz. 20.00 nie będzie przejazdu ul. Mostową i Placem Teatralnym.

W tym dniu przejazd ul. Grodzką od strony ul. Malczewskiego będzie jedynie możliwy w kierunku ul. Podwale, zaś ul. Podwale jedynie w kierunku ul. Przy Zamczysku.

Ulica Grodzka na odcinku od ul. Przy Zamczysku do ul. Podwale stanie się czasowo ulicą ślepą, bez możliwości przejazdu w kierunku ul. Focha.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE