Puby, restauracje, kluby

Otwarcie Pubu Jack w Bydgoszczy! Znamy szczegóły i mamy zdjęcia

2023-03-30 7:51 Materiał sponsorowany

W piątek, 17 marca w Bydgoszczy przy ul. Długiej 9 został otwarty Jack Daniel's Pub. Rozmawialiśmy z właścicielem i znamy szczegóły. Co oferuje nowy lokal? Jakie promocje czekają na klientów? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu, a już teraz możesz zobaczyć zdjęcia.

To wspaniała informacja dla wszystkich bydgoszczan, którzy uwielbiali spędzać czas wolny w Jack & Kredens. Przy ulicy Długiej  9 otwarty został Jack Daniel's Pub. Jak zapowiada właściciel nowego lokalu – w środku znajdziemy niepowtarzalnie podobny wystrój i całą gamę alkoholi. W pubie świetnie spędzimy czas, zarówno przy „małym złotym” z pianką, jak i przy dyskotekowych rytmach.

Nowy pub w Bydgoszczy. Tańsze piwo dla studentów!

W pierwszych tygodniach lokal proponuje sporo zniżek, zarówno dla studentów, jak i dla przechodniów. Już teraz można m.in. zakupić piwo za 6 zł w godzinach 12-16 - od poniedziałku do piątku. Właściciele zaznaczają, że mają w planach jeszcze wiele innych atrakcji, które będą wprowadzane z dnia na dzień.

Wyciągnęli z samochodu 500 tys. złotych! Szok pod Piasecznem

- Ruszamy pełną parą, zapraszamy wszystkich, każdą grupę wiekową od studentów po seniorów. Decyzja o stworzeniu nowego miejsca była podjęta przypadkiem, w momencie, gdy zauważyłem lokal po ogłoszeniu zamknięcia To2 przez właścicielkę – informuje właściciel Jack Daniel's Pub.

Więcej informacji znajdziecie na profilu Jacka na FACEBOOKU i INSAGRAMIE.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE