supermarket

i

Autor: pixabay Zdjęcie poglądowe

Odwiedził supermarket 6 razy. Za każdym - wziął sobie jakąś „pamiątkę”. Teraz ma problemy

2023-03-09 15:08

W ciągu dwóch dni odwiedził sześć razy market, kradnąc towary wartości kilkuset złotych. Mężczyznę zatrzymali radziejowscy policjanci. 22-latek usłyszał zarzut kradzieży sklepowych. Szczegóły poniżej.

22-latek z Piotrkowa Kujawskiego, został zatrzymany przez radziejowskich kryminalnych w środę, 8 marca. Stało się to w punkcie, w którym od jakiegoś czasu regularnie przychodził na zakupy, lecz wychodząc z marketu nie płacił za towary.

- W trakcie wyjaśniania tej sprawy okazało się, że mężczyzna, w ciągu dwóch dni odwiedził market sześciokrotnie, kradnąc różne towary. Łącznie sklep poniósł straty w kwocie ponad 600 złotych – informuje asp. szt. Marcin Krasucki, rzecznik prasowy KPP Radziejów.

Awaria wodociągowa w Bydgoszczy. Do zapadliska wpadły dwa auta

22-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzut kradzieży.

Za przestępstwo, którego się dopuścił kodeks karny przewiduje karę od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE