Odnalazły się rzeczy zaginionego 16 latka z Ciela pod Bydgoszczą. Poszukiwania chłopaka trwają!

2020-06-03 13:19 Dorota Lakner
Trwają poszukiwania 16 letniego Piotra Nowarkiewicza
Autor: Martyna Nowarkiewicz/Facebook Trwają poszukiwania 16 letniego Piotra Nowarkiewicza

Piotr Nowarkiewcz jest poszukiwany od soboty. We wtorek po południu odnaleziono rzeczy osobiste, które chłopak miał przy sobie. To portfel, torba typy nerka i bluza. Rzeczy zostały odnalezione 10 km od domu, na łąkach w Olimpinie. Niedaleko znajduje się głęboki staw. I to w tym rejonie koncentrują się dzisiejsze poszukiwania. Zaangażowani są policjanci z Białych Błot, Bydgoszczy, przewodnicy z psami, wodniacy i strażacy.

W poszukiwania Piotra Nowarkiewicza włączył się też detektyw Krzysztof Rutkowski. Poprosiła o to rodzina zaginionego chłopaka. 16 latek był widziany ostatni raz z soboty na niedzielę, ok 1:30 w okolicach swojego domu, czyli ok. 8 km od przystanku autobusowego, na którym wysiadł. Tu wsiadł natomiast do auta marki Opel Astra 1, koloru srebrnego, z ciemną szybą z tylu i charakterystycznym napisem "lubię zapierdalać". W aucie tym było dwóch młodych mężczyzn, z którymi Piotr odjechał.

RYSOPIS ZAGINIONEGO:

180 cm wzrostu, budowa ciała szczupła, wiek z wyglądu na 18 lat, włosy ciemne, krótkie, uszy lekko odstające.

Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Białych Błotach przy ul. Bezpiecznej 2 lub telefoniczny pod nr tel. (47) 751 12 49 albo na numer alarmowy Policji 112.

COŚ DOBREGO #21

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.