restaurant

i

Autor: pixabay Zdjęcie poglądowe

Puby, restauracje, kluby

Nowa restauracja w Bydgoszczy! Otwarcie już wkrótce. Kiedy i gdzie powstanie?

2023-05-30 15:02

W zabytkowym budynku na skrzyżowaniu ulic Magdzińskiego i Podwale, w okolicy Starego Rynku, otwarta ma zostać wkrótce Hala Targowa. W sieci ciągle pojawiają się nowe informacje na temat lokali, które mają się otworzyć w nowej galerii. Z najnowszych informacji wynika, że pojawi się tam znana pizzeria z trójmiasta.

Według informacji przekazanej przez operatora Hali Targowej w Bydgoszczy, w galerii, która zostanie wkrótce otwarta, pojawi się kolejny lokal gastronomiczny. Będzie to już jedenasty punkt serwujący jedzenie w tym miejscu.

Jak poinformował operator, punktem gastronomicznym, który zasili „obsadę” Hali Targowej w Bydgoszczy będzie Pizza Corner. Sieć powstała w 2018 roku w “100czni” w Gdańsku. Kolejne lokale szybko pojawiły się w innych miastach w Polsce.

Tym razem trafi na Bydgoszcz. Jak informuje Metropolia Bydgoska, w restauracji serwowane będą różnego rodzaju pizze na cienkim cieście z m.in. pepperoni, salami, pancettą na białym sosie, chorizo czy pastą truflową.

Lokal zdecydował się również umieścić w swoim menu pizze wegetariańskie. Co ważne – w Gdańsku lokal funkcjonuje sezonowo – od maja do końca września. W Bydgoszczy natomiast pizzeria będzie czynna przez cały rok.

Przypomnijmy, że otwarcie Hali Targowej Bydgoszcz planowane było na przełom 2022 i 2023 roku. Wszystko wskazuje na to, że galeria zaprosi do siebie bydgoszczan już niedługo.

Gębala mocno po klęsce Polaków ze Słowenią na MŚ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE