miss

i

Autor: nadesłane/Instagram/screen

Królowa piękności

Nowa Polska Miss Nastolatek to Kalina Kosikowska! Jest mieszkanką Kujawsko-Pomorskiego!

2023-05-30 9:04

W ostatnich tygodniach w wielu regionach wybierane są Miss Nastolatek 2023. Wśród nagrodzonych na pewno znajdą się kandydatki, które powalczą o tytuł Polskiej Miss Nastolatek 2023, choć do tej gali zostało nam jeszcze kilka długich miesięcy. Pod koniec ubiegłego roku poznaliśmy natomiast nową Polską Miss Nastolatek. O Kalinie Kosikowskiej zrobiło się głośno. Młoda kobieta pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego. Co wiemy na temat nowej królowej piękności? Czym się zajmuje i jakie ma plany na przyszłość? Zobacz zdjęcia Polskiej Miss Nastolatek w artykule!

Dokładnie 17-18 grudnia ubiegłego roku Polacy poznali nową Polską Miss i nową Polską Miss Nastolatek. W Arche Hotel Krakowska w Warszawie, podczas uroczystej gali królowe piękności walczyły o najwyższe tytuły.

Tytuł Polskiej Miss 2022 roku przypadł Karolinie Niekłań z Warszawy. Natomiast Polską Miss Nastolatek została Kalina Kosikowska. O młodej kobiecie od razu zrobiło się głośno. Kosikowska pochodzi z Bzowa niedaleko Grudziądza w województwie kujawsko-pomorskim. Dowiedzieliśmy się o niej nieco więcej!

MOTORNICZOWIE ZAPOMINAJĄ OPUŚCIĆ PANTOGRAF I USZKADZAJĄ TRAMWAJ. NA RATUNEK PRZYSZLI FUNKCJONARIUSZE NADZORU RUCHU

Kalina Kosikowska ma zaledwie 18 lat. Pochodzi z małej miejscowości Bzowo w powiecie świeckim. Aktualnie jest w klasie maturalnej w IV LO im. Kazimierza Wielkiego w Grudziądzu. Uczęszcza również na zajęcia dodatkowe w szkole muzycznej Yamaha.

Kalina Kosikowska skończy w tym roku 19 lat. Pochodzi z małej miejscowości Bzowo w powiecie świeckim. Aktualnie jest w klasie maturalnej w IV LO im. Kazimierza Wielkiego w Grudziądzu. Uczęszcza również na zajęcia dodatkowe w szkole muzycznej Yamaha.

Obecna Miss Nastolatek brała nawet udział w konkursach wokalnych! To nie jedyne hobby młodej królowej piękności. Kalina kocha też taniec i jazdę konną. Jak to się stało, że obecna Miss Nastolatek wzięła udział w konkursie? Kosikowska opowiedziała o tym reporterowi Radia Eska Grudziądz – Łukaszowi Piekarskiemu w grudniu zeszłego roku, na chwilę przed konkursem.

- Brałam udział w kilkunastu sesjach oraz otrzymałam propozycję zdjęć od różnych fotografów. Zapewne tam mnie zaobserwowano. Otrzymałam sms-a z propozycją zgłoszenia się do regionalnego konkursu miss – powiedziała w wywiadzie z Radiem Eska.

Jak wówczas przekazała w rozmowie z Eską - konkurs to dla niej wspaniała przygoda. Natomiast na ten moment najważniejsze jest to, by zdać maturę z jak najlepszymi wynikami. Co ciekawe - młoda miss chciałaby pójść na studia muzyczne!

Kalina Kosikowska zdobyła nagrody o wartości ponad 40 tyś złotych w tym dwutygodniowy pobyt na Bali z wieloma atrakcjami i sesjami zdjęciowymi.

Oto wyniki konkursu na Polską Miss Nastolatek 2022:

  • Polska Miss Nastolatek 2022 – nr 18 Kalina Kosikowska – Bzowo, Kujawsko-Pomorskie
  • Polska I Wicemiss Nastolatek 2022 - nr 21 Julia Kuszewicz – Opole, Opolskie
  • Polska II Wicemiss Nastolatek 2022 - nr 35 Wiktoria Zimak – Sońsk, Mazowieckie
  • Polska III Wicemiss Nastolatek 2022 - nr 2 Emilia Bilik – Jarosław, Podkarpackie
  • Polska IV Wicemiss Nastolatek 2022 - nr 11 Marta Grabowska - Solec Kujawski, Kujawsko-Pomorskie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE