Lekarz

i

Autor: pixabay.com

Zdrowie

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna w Bydgoszczy. Nie działa punkt przy ul. Szpitalnej

2023-06-08 16:07

Utrudnienia dla bydgoskich pacjentów. W Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim na Wyżynach nie działa Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Nie wiadomo, jak długo punkt przy ul. Szpitalnej będzie zamknięty.

W Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. dr E. Warmińskiego SPZOZ w Bydgoszczy nie ma nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Poradnia została zawieszona. Placówka poinformowała, że powodem jest brak zabezpieczenia świadczeń zdrowotnych przez jej podwykonawcę.

- Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ wraz z Dyrekcją Szpitala dokłada wszelkich starań o przywrócenie dostępności do Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w tej placówce - mówi Barbara Nawrocka, rzecznik Narodowego Funduszu Zdrowia w Bydgoszczy.

Poradnia przy ul. Szpitalnej będzie zamknięta do odwołania. Pomoc lekarską w nocy można się zgłosić do pozostałych punktów w Bydgoszczy.

Pomoc lekarską można uzyskać w pozostałych punktach w mieście – w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym, w fodońskiej przychodni przy ul. Zarembiny, w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym i w przychodni przy ul. Królowej Jadwigi.

Lista dostępnych poradni w Bydgoszczy znajduje się TUTAJ

Bydgoszcz stawia na łąki kwietne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE