Możesz podszkolić swój angielski. Za darmo i na luzie

2021-10-18 10:01
Chcesz podszkolić swój angielski?
Autor: geralt/CC0/pixabay.com

Spotkanie dla bydgoszczan organizuje stowarzyszenie Zielony Pelikan. Organizatorzy zapraszają też obcokrajowców, którzy chcą lepiej mówić po polsku. Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor.

To będzie luźne spotkanie w miłej atmosferze i dla każdego, kto chce podszkolić swoje umiejętności językowe.

Organizuje je stowarzyszenie Zielony Pelikan z Bydgoszczy. Tworzy je grupa bydgoszczan, którzy propagują głównie różne aktywności fizyczne.

Grają w koszykówkę, w siatkówkę, spotykają się na kajakach, na rowerach, na zimowiskach i biwakach. Wiele osób podróżuje.

- Większość osób w Zielonym Pelikanie to osoby bardzo aktywne, które na co dzień często podróżują. Przez okres pandemii ta możliwość była bardzo ograniczona, dlatego postanowiliśmy trochę tej zagranicy przenieść tutaj, do nas – powiedziała nam Anna Grzechowiak, wiceprezes stowarzyszenia Zielony Pelikan.

Przyjść może każdy i nie trzeba dobrze mówić po angielsku. To także zaproszenie dla wszystkich obcokrajowców, którzy przyjechali do Bydgoszczy, nie mają zbyt wielu znajomych, a chcą podszkolić też język polski.

- Będzie to taka luźna forma spędzania wolnego czasu, przeplatana różnymi zabawami, dlatego jest to taka dobra okazja, żeby przełamać się po raz pierwszy i w tym języku zacząć mówić – dodaje Anna Grzechowiak.

Spotkanie odbędzie się 22.10.2021 w restauracji Londynek w Bydgoszczy. Wstęp jest bezpłatny. Początek o godzinie 19.00.

A jak dołączyć do Zielonego Pelikana? Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE