Medyczna Środa

i

Autor: kian2018/CC0/pixabay.com

Medyczna Środa 2022. Bezpłatne wykłady o zdrowiu dla bydgoszczan w każdym wieku

2022-10-17 15:15

Nie są studentami, ale chcą poznać tajniki ludzkiego organizmu. W Bydgoszczy trwa Medyczna Środa. Naukowcy Collegium Medicum UMK mówią o zdrowiu i medycynie przystępnym, ciekawym językiem.

O medycynie mówią po ludzku. Collegium Medicum UMKw Bydgoszczy prowadzi kolejną edycję „Medycznej Środy”. To wykłady prowadzone przez lekarzy i naukowców dla osób w każdym wieku, bo każdy może znaleźć coś dla siebie.

Żyjemy w dobie, gdy świat wirtualny jest zalewany przez pseudonaukowców. Pseudonauka nie promuje wiedzy opartej o badania naukowe. Medyczna Środa ma za zadanie promować wiedzę opartą o naukę - mówi dr Marek Jurgowiak, współtwórca Medycznej Środy.

Poruszane są bardzo różne tematy dotyczące medycyny i zdrowia.

Serdecznie zapraszamy młodych i starszych, bo każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. W tej edycji mamy kilkanaście tematów. Mamy pytania czy kontynuujemy i odpowiadamy, że jak najbardziej, tę tradycję będziemy kontynuowali - dodaje Agnieszka Milik z Działu Promocji i Informacji CM.

Spotkania online w ramach Medycznej Środy będą organizowane do 25 stycznia. Transmisje odbywają się w internecie w każdą środę o 18.00.

Szczegółowy program można znaleźć TUTAJ

Pikieta nauczycieli przed kuratorium oświaty w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE