Mechanik pojechał nad morze autem klientki. Zakopał się na kołobrzeskiej plaży!

2021-04-08 13:57 Dawid Olszewski
Policja
Autor: fsHH /CC0/pixabay.com Poznań: Policjanci odebrali telefon od zapłakanej kobiety. Miała poważne obawy o życie i zdrowie męża

Mieszkaniec Nakła nad Notecią miał naprawić przekazanego mu volkswagena. Jednak postanowił razem ze znajomym pojechać tym samochodem nad morze. Okazało się, że to był bardzo zły pomysł!

Policja odebrała zgłoszenie w poniedziałek wieczorem.

Z informacji przekazanej przez pokrzywdzoną wynikało, że tego samego dnia rano przekazała auto do naprawy, a w godzinach wieczornych, na jednym z portali internetowych, przeczytała artykuł, który opisywał sytuację z Kołobrzegu, gdzie pojazd osobowy zakopał się na plaży. Kobieta rozpoznała, że auto z artykułu to jej samochód i zgłosiła sprawę

- informuje podkom. Justyna Andrzejewska z policji w Nakle nad Notecią.

Policjanci potwierdzili, że opisany samochód należy do osoby zgłaszającej. Następnego dnia mundurowi złożyli wizytę 25-letniemu mechanikowi. Mieszaniec Nakła został przesłuchany i złożył zeznania.

Tłumaczył, że rzeczywiście pojechał tym autem w trasę, bo chciał je sprawdzić po dokonanej naprawie. Odzyskany przez policjantów volkswagen został zwrócony właścicielce.

25-latek będzie musiał tłumaczyć się w sądzie. Policjanci skierowali wniosek o ukaranie go za samowolne używanie cudzej rzeczy ruchomej.

Raport z Anteny 08.04