Marzysz o własnym, nowoczesnym domu? Ten kupisz w cenie mieszkania [ZDJĘCIA]

2020-10-12 6:56 Artykuł sponsorowany

Od zawsze marzyłeś o tym, by mieszkać w domu? W Bydgoszczy możesz go mieć w cenie mieszkania. I to w najwyższym standardzie.

Lokalizacja

Nowoczesny, dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 122,79 m2 (całkowita 170,26 m2) w zabudowie bliźniaczej położony jest pod Bydgoszczą, w Łochowie, przy ul. Czereśniowej. Wyróżniająca się dużą ilością zieleni i spokojem lokalizacja to idealne miejsce dla każdego, kto ceni spokój i wygodę.

W pobliżu nowego osiedla domków jednorodzinnych znajdziemy przedszkole, szkołę, klub sportowy, ośrodek zdrowia, apteki, sklepy czy kościół. Atutem jest także dobre skomunikowanie Łochowa z Bydgoszczą.

Dom w cenie mieszkania w Łochowie

Dom przy ul. Czereśniowej wykonano z porothermu, otynkowano oraz zabezpieczono przed utratą ciepła 20-centrymetrową warstwą styropianu. Dach pokrywa grafitowa blacha na rąbek stojący, a poddasze jest pełni ocieplone. Dom posiada szczelne, trzyszybowe, szare okna PCV firmy Fakro. Na parterze wyposażono je dodatkowo w antywłamaniowe zewnętrzne rolety, co znacznie podwyższa standard bezpieczeństwa.

Budynek w stanie deweloperskim posiada w pełni sprawne instalacje sanitarne. Wykorzystuje ogrzewanie gazowe (gaz ziemny), a znajdujący się na wyposażony kocioł firmy Vaillant wliczony został w cenę zakupu. Kolejnymi atutami są ogrzewanie podłogowe, grzejniki w sypialniach oraz fakt, że dom może bez problemu korzystać z pompy ciepłą czy instalacji fotowoltaicznej z rekuperacją. Pozwoli to przyszłym właścicielom sięgnąć po alternatywne źródła energii, dzięki czemu znacznie oszczędzą na rachunkach.

Budynek wyposażono w ogrodzenie systemowe z trzech stron. Posiada segmentową, automatyczną bramę garażową, solidne drzwi wejściowe firmy Wiked, garaż, utwardzony podjazd oraz własny system alarmowy.

Jak jest wewnątrz - ilość pokoi, łazienki, kuchnia

Na parterze budynku znajdziemy:

  • Salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 34,5 m2.
  • Łazienkę o pow. 4 m2.
  • Hall – pow. 5 m2.
  • Wiatrołap – pow. 3 m2.
  • Garaż – pow. 18,5 m2.

Urokliwym dodatkiem jest również znajdujący się w salonie nastrojowy kominek.

Na 1. piętrze budynku znajdują się natomiast:

  • 3 ustawne sypialnie o pow.: 14,5,16 i 16,5 m2.
  • Garderoba – pow. 3m2
  • Łazienka – pow. 9m2
  • Komunikacja – pow. 9m2

Dom przy Czereśniowej posiada również taras.

Cena – ile kosztuje dom przy Czereśniowej?

Nowoczesną szeregówkę w Łochowie można kupić w niezwykle atrakcyjne cenie 499.000 zł (koszt jednego segmentu), czyli za tyle, ile kosztuje mieszkanie w Bydgoszczy. Inwestycja jest praktycznie na ukończeniu – przewidziany termin zakończenia prac to listopad 2020 roku.

Artykuł sponsorowany