Magdzińskiego Fest. Na tej ulicy w Bydgoszczy będzie się działo. Przygotowano atrakcje!

2020-09-16 15:08 Dawid Olszewski
Święto ul. Magdzińskiego
Autor: Life-Of-Pix/CC0/pixabay.com

Szykuje się święto ulicy Magdzińskiego. Impreza ma przyciągnąć bydgoszczan, ale też połączyć miejscowych przedsiębiorców.

To okazja, by poznać ulicę Magdzińskiego nieco bliżej. Świętowanie rozpocznie się o godz. 15.00, a wieczorem przyda się aparat.

Impreza ma pokazać bogatą ofertą gastronomiczną w centrum Bydgoszczy. Obecnie jest tam 12 lokali, a w piątek dołączy kolejny. Będzie można spróbować kuchni chińskiej, kuchnię Indii, Włoch, Ameryki, a także potrawy z rejonu Bliskiego Wschodu.

Wieczorem zaplanowano efektowne podświetlenie elewacji budynków na ul. Magdzińskiego. To doskonała okazja, by zrobić wyjątkowe zdjęcia. Będzie też muzyka. Atrakcje przygotowano też dla dzieci. Będą pokazy puszczania ogromnych baniek mydlanych.

Myślę że każdy, kto lubi robić zdjęcia, przyjdzie, by zrobić wyjątkowe zdjęcia podświetlenia elewacji na tej ulicy. Na ulicy będzie tez muzyka, DJ i street artowi artyści grający na żywo

- mówi Maciej Bakalarczyk, menedżer Starego Miasta i Śródmieścia.

Magdzińskiego Fest w piątek – przez cały dzień, ale najwięcej atrakcji przygotowano na wieczór. Świętowanie zakończy się o godz. 23.00.

Na UTP w Bydgoszczy stworzyli respirator. Ma pomóc w walce z Covid-19

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.