Tygrysek

i

Autor: YouTube/screen

Kino

Ma torturować ofiary przed śmiercią. Tygrysek dołącza do obsady „Puchatek: Krew i miód 2”

2023-10-17 14:29

Ta wiadomość z pewnością ucieszyła miłośników horrorów – mroczna wersja Puchatka doczeka się kontynuacji. Do obsady dołącza również nowa postać, znana wszystkim z bajek o pluszowym misiu. Tygrysek w produkcji „Puchatek: Krew i miód 2” będzie jeszcze brutalniejszy od duetu: Puchatek i Prosiaczek. Szczegóły poniżej.

Horror inspirowany Kubusiem Puchatkiem

Dokładnie 101 lat temu Dorothy de Sélincourt, żona słynnego pisarza – Alexandra Milne’a kupiła swojemu synowi na pierwsze urodziny, misia z domu towarowego Harrods. Już parę lat później pluszowy stworek stał się bohaterem książek, a następnie filmów animowanych Disneya. W XXI wieku stał się stał się też czarnym charakterem nowego horroru.

Od premiery filmu „Puchatek: Krew i Miód” minęło już trochę czasu, a widzowie z całego świata byli podzieleni. Jednym mrożąca krew w żyłach produkcja przypadła do gustu, drudzy nie byli w stanie zaakceptować, że ich ulubiona postać z dzieciństwa stała się mordercą i czarnym charakterem.

Puchatek: Krew i Miód 2 z nowym bohaterem

Ta wiadomość z pewnością ucieszyła miłośników horrorów – mroczna wersja Puchatka doczeka się kontynuacji. Jak zdradza portal Na Ekranie – do obsady dołącza nowy bohater, wszystkim znany Tygrysek.

Po zabawnym, „fikającym” i sympatycznym stworku nie ma już jednak śladu. Nowy Tygrysek (zobacz zdjęcie u góry) to kolejne wcielenie zła – tuż po Puchatku i Prosiaczku. Zamiłowanie do zabawy wykorzystywać będzie w nieco innym celu, mianowicie – do torturowania ofiar. Postać ma czerpać przy tym wiele satysfakcji.

Tygrys jest niesamowicie brutalny. Uwielbia torturować swoje ofiary przed ich zabiciem. A my mamy znacznie wyższy budżet, więc Rhys jest w stanie stworzyć szokujący, wybuchowy i pełen krwi film. Naprawdę myślę, że ludzie będą zachwyceni tym, co tworzymy

– zdradza producent Scott Jeffrey, cytowany przez naekranie.pl.

Dlaczego Tygrysek nie pojawił się w pierwszej części horroru o Kubusiu Puchatku?

Tygrysek to postać, której zabrakło w poprzedniej części filmu. Jak zaznaczył Rhys Frake-Waterfield, reżyser filmu – postać nie została uwzględniona w pierwszym horrorze ponieważ nie była ona częścią domeny publicznej.

Przypomnijmy, że pierwsza książka Alexandra Milne’a o przygodach Puchatka została wydana w 1926 roku i tylko z niej twórcy horroru (zgodnie z prawem) mogli korzystać. W niej natomiast nie było Tygryska.

Do stworzenia historii inspiracją dla Milne’a były zabawki jego syna – Christophera (Krzysia, który również stał się jednym z bohaterem przygód). Na początku był to sam Puchatek – zakupiony w 1922 roku w domu towarowym Harrods pluszak.

Dopiero później do skrzynki z zabawkami (i automatycznie do fabuły książki) dołączyli kolejno: osiołek, mała świnka (Prosiaczek), tygrysek (który w nieco zmodyfikowanej wersji dołączy do obsady horroru) i pluszowy kangur.

Dokładnie w styczniu 2024 roku pasiasty bohater wejdzie do domeny publicznej, a producenci będą mogli legalnie wypuścić film. Premiera zaplanowana jest na luty 2024, czyli miesiąc później. Rolę mrocznego Tygryska otrzymał Lewis Santer.

Henryk Stadnik walczy o odszkodowanie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE