Ochman

i

Autor: YouTube/screen

Wydarzenia

Koncert Ochmana w Bydgoszczy. Gdzie i kiedy usłyszymy gwiazdę Eurowizji 2022?

2023-09-28 14:50

Zwycięzca The Voice of Poland, uczestnik Eurowizji 2022, Krystian Ochman rozpoczyna trasę koncertową jesień-zima. W ramach promocji nowego albumu, który jeszcze się nie ukazał, młody artysta zawita m.in. do Bydgoszczy. Usłyszymy zarówno nowe single, jak i przebój „River”, który podczas 66. Konkursu Piosenki Eurowizji usłyszała i pokochała cała Europa. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert Ochmana w Bydgoszczy? O szczegółach piszemy poniżej.

Gdzie wystąpi Krystian Ochman?

Rusza trasa koncertowa Krystiana Ochmana jesień-zima. Artysta na przełomie 2023 i 2024 roku zawita do czterech miast, w tym do Bydgoszczy.

  • Lublin - 3 grudnia 2023
  • Toruń - 7 stycznia 2024
  • Bydgoszcz – 8 lutego 2024
  • Rzeszów – 26 lutego 2024

Bydgoszcz. Krystian Ochman, trasa koncertowa jesień-zima. Kiedy i gdzie?

Koncert Krystiana Ochmana w Bydgoszczy odbędzie się 8 lutego 2024 roku o godz. 20.00 w Filharmonii Pomorskiej. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Rezerwacji można dokonać m.in. na stronie adria-art.pl.

Jak zaznaczają organizatorzy, podczas występów nie zabraknie takich nowości, jak singiel „Ona widzi nas”, „8ball”, a także „Rozmyty obraz”. Widzowie usłyszą również największe przeboje młodego artysty m.in. „River”, który podczas 66. Konkursu Piosenki Eurowizji usłyszała i pokochała cała Europa.

Kim jest Krystian Ochman?

Krystian Ochman urodził się 19 lipca 1999 roku. To amerykańsko-polski piosenkarz i kompozytor. Jego muzyka łączy śpiew klasyczny z rozrywkowym repertuarem m.in. pop. Młody artysta jest wnukiem polskiego tenora Wiesława Ochmana i mimo że swoją karierę zaczął zaledwie kilka lat temu, ma już spore grono fanów.

Krystian Ochman wygrał 11 edycję The Voice of Poland walcząc pod skrzydłami Michała Szpaka. Podobnie jak jego opiekun – Ochman wystartował na 66. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2022 roku. Decyzją widzów i jurorów w generalnej klasyfikacji, nasz reprezentant zajął 12. miejsce.

Młody artysta jest również zdobywcą Nagrody Publiczności w koncercie „Premiery” na 58. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

W drugiej połowie 2023 roku Krystian Ochman powrócił do swojej muzycznej działalności po krótkiej przerwie związanej z ukończeniem studiów.

Sąd Apelacyjny zaostrzył kary dla zabójców Remka z Krosna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE