alkohol

i

Autor: pixabay, zdjęcie ilustracyjne

pijany na drodze

Kolejny raz jechał po pijaku. Złamał dożywotni zakaz kierowania

2023-03-21 8:50

Policjanci z Radziejowa zatrzymali 50-latka, który złamał dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Mało tego! Prowadził auto po pijaku. Według badań – wsiadając za kierownicę miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie.

W środę, 15 marca o 10:45 w Nowej Wsi (gm. Piotrków Kujawski) funkcjonariusze zatrzymali do kontroli citroena. Kierowca przekroczył prędkość.

- Za kierownicą siedział 50-letni mieszkaniec powiatu radziejowskiego. Już na pierwszy rzut oko było widać, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Alkomat wskazał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie – informują funkcjonariusze.

12-letnia następczyni Celine Dion w The Voice Kids

Jakby tego było mało - okazało się, że kierowca złamał dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi wydany przez sąd w Radziejowie.

Tuż po wytrzeźwieniu 50-latek usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, w okresie obowiązywania zakazu kierowania. Czyn ten zagrożony jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE