Kobieta wściekła się na byłego. Chciała się zemścić, dlatego zniszczyła auto. Problem w tym, że nie jego

i

Autor: Mat. policji

wydarzenia

Kobieta wściekła się na byłego. Chciała się zemścić, dlatego zniszczyła auto. Problem w tym, że nie jego

2023-10-17 14:29

Był środek nocy. Policjanci patrolowali ulicę. Zwrócili uwagę na hałasy dobiegające z parkingu. W ciemności zauważyli rozwścieczoną kobietę. Uderzała z wielką siłą kamieniami w stojący samochód. Szyby były już potłuczone w drobny mak, karoseria powgniatana. Dłuższą chwilę zajęło funkcjonariuszom uspokojenie kobiety. Była w szoku, kiedy dowiedziała się, czyj to samochód.

Nocny atak na zaparkowane auto. Stoi za nim kobieta. To miała być zemsta za złamane serce

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach (województwo kujawsko-pomorskie) podczas nocnej służby patrolowali drogi w jednej z miejscowości w gminie Lubicz. Po północy zauważyli kobietę. Z wielką siłą uderzała w szyby zaparkowanego samochodu renault kamieniami trzymanymi w dłoniach. 

- Nie reagowała na polecenia policjantów, była pod wyraźnym działaniem alkoholu, awanturowała się i próbowała odejść. Samochód, przy którym ją zastali, miał uszkodzone dwie szyby i część karoserii - mówi asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu.

31-latka z gminy Obrowo dalszą część nocy spędziła w izbie wytrzeźwień, a potem trafiła do policyjnej celi. Kiedy doszła do siebie, usiłowała wytłumaczyć, dlaczego rzuciła się z kamieniami na auto. Niszcząc je, chciała zrobić na złość byłemu chłopakowi. Zemsta się jednak nie udała.

Kobieta uszkodziła samochód obcego mężczyzny. Była pewna, ze to auto byłego partnera

Policjanci znaleźli właściciela zdewastowanego auta. Kiedy dowiedział się, co się stało, bez wahania złożył zawiadomienie o przestępstwie. Nie znał kobiety. Pomyliła się bowiem i zdewastowała nie ten samochód, który zamierzała. 31-latka usłyszała już zarzut uszkodzenia mienia. Może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

Wybrano najpiękniejsze imiona na świecie.
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE