Friends

i

Autor: unsplash, YouTube/screen

Quiz

Znasz serial „Przyjaciele” na pamięć? Tylko prawidziwi fani zdobędą 10/10 punktów w tym QUIZIE

2023-12-09 17:46

Serialowi „Przyjaciele” mieli swoją premierę 29 lat temu. Choć produkcja była kręcona w latach dziewięćdziesiątych, cały czas wydaje się być taka aktualna. Po dziś dzień „Przyjaciół” oglądają miliony widzów z całego świata. Niektórzy z nich serial znają na pamięć. A ty? Odpowiedz na pytania, a przekonasz się sam! QUIZ znajduje się pod spodem.

W 1994 roku, gdy „Przyjaciele” mieli swoją premierę, nikt nie spodziewałby się, że serial osiągnie szczyt popularności i będzie oglądany przez miliony widzów nawet po 30 latach i nawet, gdy obsada będzie już niepełna. Przypomnijmy, że 28 października bieżącego roku świat obiegła tragiczna informacja.

Po śmierci Matthew Perrego z szóstki „Przyjaciół” pozostała już tylko piątka. Serialowy Chandler na zawsze pozostanie w pamięci wiernych widzów serialu, a jego rola nigdy nie zostanie zapomniana.

Serial zakończono w 2004 roku, a po dziś dzień oglądany jest przez miliony. Teraz dodatkowo z sentymentem. Na platformie HBO, gdzie dostępne mamy wszystkie odcinki kultowego hitu powstała zakładka „Przyjaciele: kolekcja”.

Tam możemy włączyć katalog np. „Najlepsze momenty Chandlera”, „Najlepsze momenty Phoebe” itp. W każdym katalogu znajduje się seria odcinków, w których dany bohater odegrał większą rolę, a dzięki niemu dany epizod zapisał się w pamięci widzów.

Choć niektórzy oglądali serial kilka, a nawet kilkanaście razy, wiele śmiesznych sytuacji wyleciała im z głowy. Dzięki temu mogą oni ponownie cieszyć się serialem i śmiać się, jakby widzieli dany fragment pierwszy raz. A ty? Czy znasz serial „Przyjaciele” na pamięć? Nic na pewno Ci nie umknęło? Sprawdź swoją wiedzę i rozwiąż nasz quiz!

Jesteś fanem "Przyjaciół"? Sprawdź, jak wiele zapamiętałeś z kultowego serialu!

Pytanie 1 z 10
Czym zajmuje się mama Chandlera?
Wyrok dla dzieciobójczyni
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE