Friends

i

Autor: unsplash, YouTube/screen

Quiz

Znasz serial „Przyjaciele” na pamięć? Sprawdź, czy nic ci nie umknęło i rozwiąż QUIZ! Biejmy brawo za 10/10

2023-12-04 15:07

W 1994 roku swoją premierę mieli telewizyjni „Przyjaciele”. Wówczas nikt nie spodziewał się, że serial zdobędzie taką popularność. Obecnie, nawet w Polsce możemy znaleźć kafejki nawiązujące do Central Perk i szóstki bohaterów. Serial został zdjęty z anteny po 10 sezonach. Liczył łącznie 236 odcinków. Widziałeś je wszystkie? Jak wiele z nich pamiętasz? Sprawdź!

Matthew Perry zmarł 28 października 2023 roku. Tym samy z szóstki „Przyjaciół” pozostała już tylko piątka. Serialowy Chandler na zawsze pozostanie w pamięci wiernych widzów serialu, a jego rola nigdy nie zostanie zapomniana.

Serial zakończono w 2004 roku, a po dziś dzień oglądany jest przez miliony. Teraz dodatkowo z sentymentem. Na platformie HBO, gdzie dostępne mamy wszystkie odcinki kultowego hitu powstała zakładka „Przyjaciele: kolekcja”.

Tam możemy włączyć katalog np. „Najlepsze momenty Chandlera”, „Najlepsze momenty Phoebe” itp. W każdym katalogu znajduje się seria odcinków, w których dany bohater odegrał większą rolę, a dzięki niemu dany epizod zapisał się w pamięci widzów.

Choć niektórzy oglądali serial kilka, a nawet kilkanaście razy, wiele śmiesznych sytuacji wyleciała im z głowy. Dzięki temu mogą oni ponownie cieszyć się serialem i śmiać się, jakby widzieli dany fragment pierwszy raz. A ty? Czy znasz serial „Przyjaciele” na pamięć? Nic na pewno Ci nie umknęło? Sprawdź swoją wiedzę i rozwiąż nasz quiz!

Jesteś fanem "Przyjaciół"? Sprawdź, jak wiele zapamiętałeś z kultowego serialu!

Pytanie 1 z 10
Czym zajmuje się mama Chandlera?
Wyrok dla dzieciobójczyni
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE