Jesienny kiermasz ogrodniczy w Bydgoszczy. Na to wydarzenie wstęp jest bezpłatny!

i

Autor: Jesienny kiermasz ogrodniczy, mat. organizatora

wydarzenie

Jesienny kiermasz ogrodniczy w Bydgoszczy. Na to wydarzenie wstęp jest bezpłatny!

2023-09-22 14:01

Marzysz, by posadzić wanilię? A może chciałbyś patrzeć, jak rośnie figa? Sadzonki znajdziesz przed Torbydem. Tam właśnie przyjadą wystawcy z całej polski z każdą rośliną, o jakiej zamarzycie i nie tylko! Sprawdźcie szczegóły wydarzenia.

Święto dla miłośników roślin i ogrodów. Kiedy i gdzie odbędzie się bezpłatne wydarzenie?

  • Jesienny kiermasz ogrodniczy odbędzie się w najbliższy weekend, 23 i 24 września.
  • Start o godz. 10, zakończenie o godz. 17.
  • Wstęp wolny.
  • Kiermasz odbędzie się przed lodowiskiem Torbyd (ul. Toruńska 59 w Bydgoszczy).

Co będzie się działo na Jesiennym kiermaszu ogrodniczym w Bydgoszczy?

- Na miłośników zieleni czekają producenci roślin z całej Polski - informuje Włodzimierz Piotrowski z Centrum Targowego w Bydgoszczy. - Będą mieli rośliny do posadzenia w ogrodzie, na działce czy na balkonie. Będzie można zaopatrzyć się m.in. w drzewka i krzewy owocowe, drzewka i krzewy ozdobne liściaste i iglaste, formy pienne, rośliny wodne, skalniaki, byliny, trawy ozdobne, kwiaty do ogrodu i domu, kaktusy i sukulenty, cebule kwiatowe, krzewy jagodowe, róże, hortensje, wrzosy. Nie zabraknie rzadko spotykanych roślin, jak np. cytryna, wanilia, figa, kiwi i wiele innych. Ofertę roślinną uzupełnią m.in. meble ogrodowe, szklarnie, figury betonowe i z kamienia, dekoracje, rękodzieło, wyroby regionalne, swojskie przetwory, przyprawy, miody, nalewki i piwo. Chętnym wystawcy udzielą fachowych porad z zakresu sadzenia i pielęgnacji roślin.

Nie zabraknie stoisk ze swojskim jadłem, będzie można kupić naturalne przyprawy, świeże owoce i warzywa, zdrowe przetwory.

Pieniądze to nie wszystko Michał Szczerb
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE