Halloween

i

Autor: JillWellington/CC0/pixabay.com

Halloween w Bydgoszczy. Kino Orzeł szykuje seans filmów grozy

2022-10-28 11:34

Seans dla widzów o mocnych nerwach. Halloween szykuje kino Orzeł w Bydgoszczy. To będzie najstraszniejszy wieczór w tym miejscu.

Halloweenowa opcja dla bydgoszczan. Mroczny seans szykuje kino Orzeł Miejskiego Centrum Kultury. W planach wspólne oglądanie filmów i horror party. Propozycja dla widzów o mocnych nerwach.

Maraton filmowy, który przygotowaliśmy, będzie pełen strachu, ale również humoru, żartu czasem z kina, a czasem kino będzie żartować z utartych horrorowych schematów. Będzie zabawnie, trochę makabrycznie. Filmy tylko dla dorosłych. Będziemy puszczać muzykę z filmów grozy, ale nie tylko. Nie zabraknie zapewne Thrillera Michaela Jacksona, czy Ghostbusters - mówi Szymon Idczak z Kina Orzeł w Bydgoszczy.

Halloween to też straszne przebrania.

Zachęcamy do tego, by się przebrać. Każdy, kto będzie przebrany, dostanie od nas cukierek. My sami też będziemy się przebierać. Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić - dodaje Idczak.

Mroczne spotkanie kinomaniaków w kinie Orzeł w poniedziałek o 19.00.

Szczegółowy repertuar można znaleźć TUTAJ

Pierwszy w Bydgoszczy parking Park & Ride już otwarty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE