Festiwal Smaków Food Trucków. Restauracje na kółkach przyjadą do Bydgoszczy

2020-09-14 12:42 Dawid Olszewski
Food Truck
Autor: kendallpools/CC0/pixabay.com

Restauracje na kółkach przyjadą do Bydgoszczy. Przed nami Festiwal Smaków Food Trucków. Kuchnie z całego świata staną na Starym Rynku.

Food trucki ruszają w trasę i zaparkują na Starym Rynku w Bydgoszczy. W weekend będzie można spróbować kuchni z całego świata. W sobotę ruszy Festiwal Smaków Food Trucków.

- Food trucki zaserwują między innymi chińskie bułeczki baozi, krewetki w tempurze, dania kuchni meksykańskiej, jak tacos i quesadilla. Będą tez amerykańskie pastrami, holenderskie kapsalony i węgierskie langosze. A do tego klasyki - belgijskie frytki, soczyste burgery czy zapiekanki - mówi Magda Okulewicz, Senior Event Manager.

Ze względu na epidemię przygotowano środki bezpieczeństwa.

- Na strefie konsumpcyjnej nie zabraknie na pewno płynów do dezynfekcji rąk. Poza czasem, w którym jemy, zalecamy też noszenie maseczek - dodaje Magda Okulewicz.

Jak informują organizatorzy, wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa gastronomiczna będzie na bieżąco dezynfekowana, goście są proszeni o zachowanie dwumetrowej odległości w kolejce po zamówienia.

Festiwal w sobotę i niedzielę na Starym Rynku - początek o 12.00. To szósta edycja imprezy w Bydgoszczy.

W Bydgoszczy ma powstać 13 przystanków wiedeńskich

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.