ESKA Dowozi w Bydgoszczy! Sprawdź, na czym polega nasza akcja!

2021-05-27 15:50
Eska dowodzi w Bydgiszczy! Zobacz szczegóły naszej akcji!
Autor: Eska

ESKA Dowozi w Bydgoszczy! To nasza lokalna akcja programowo - promocyjna Radia ESKA. Emisja od poniedziałku 10 maja. Dzięki akcji ESKA Dowozi możesz mieć dostarczony catering od Radia ESKA prosto do domu lub pracy! Wystarczy, że zgłosisz się do naszej zabawy, a my dowieziemy Ci gorące posiłki. Sprawdź, jak to zrobić!

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Bydgoszcz mają możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody są dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi można posłuchać na antenie ESKI Bydgoszcz. Materiały z akcji są również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media. Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Bydgoszczy. Osoby, które są zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl.

Konkurs potrwa do 28 maja.

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy. Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

ESKA DOWOZI 10 maja!

Dawid Olszewski odwiedził Magdę z Fordonu. Bydgoszczanka napisała do nas tak przyjemną wiadomość, że nie mogliśmy zrobić inaczej - przyjechaliśmy do niej z jedzonkiem i eskowymi, pomarańczowymi gadżetami! Na miejscu było jeszcze lepiej. Magda i jej rodzina przywitali nas w wyjątkowy sposób! Przygotowali wielki plakat z napisem "ESKA DOWOZI", jej mąż Mariusz miał na sobie wielką, świecącą muchę, na głowie kapelusz, a mieszkanie było wypełnione balonami. Takiego powitania nikt z radiowej ekipy się nie spodziewał. Dzięki Magda za takie przyjęcie! Mamy nadzieję, że szamka smakowała i będziesz miło wspominać naszą wizytę!

Eska Dowozi wizyta u Magdy
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 11 maja!

Tamara zaprosiła nas do swojej strefy relaksu. W dniu wolnym od pracy postanowiła zaszaleć i zadbać o swoje dobre samopoczucie u kosmetyczki. Powiedziała też, że nasza wizyta będzie dodatkowym bonusem. Skorzystaliśmy z zaproszenia i wpadliśmy z prezentami na bydgoskie Bartodzieje. Do naszej słuchaczki trafiły pomarańczowe, eskowe gadżety i burgery z restauracji La Rosa. Tamara, fajnie było cię poznać!

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 12 maja!

Eskowa ekipa dotarła na bydgoskie Błonie. O szamkę i eskowe gadżety poprosiła nas Żaneta. To nasza stała słuchaczka, która chętnie bierze udział w radiowych akcjach. Tym razem nie mogło być inaczej! Wiedzieliśmy, że będzie bardzo miło. Żaneta zrobiła sobie przerwę od pracy, mogła w końcu wstać od kompa. Mega zakręcona dziewczyna! Uśmiech nie schodzi jej z twarzy! Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz spotkamy się na mieście. Żaneta, dzięki za gościnę. I sztos maseczka <3

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 13 maja!

Eskowa ekipa zawędrowała tym razem na ul. Gdańską. Zaprosiła nas do siebie Ola, która napisała, że jest wielką pasjonatką sportu - biega, pływa, śmiga na rowerze i na rolkach. Do tego gra na ukulele! Na co dzień jest nauczycielką muzyki. Zdalne lekcje na pewno dały w kość, więc postanowiliśmy umilić Oli czas. Wpadliśmy z szamką i eskowymi giftami.

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski
Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 14 maja!

Nie zatrzymujemy się nawet na chwilę. W ramach naszej smacznej zabawy dotarliśmy do Elwiry. Nasza słuchaczka to prawdziwa "eskowiczka" - nie przepuści żadnej okazji, by wziąć udział w radiowych akcjach. Tym razem też tak było. Wpadliśmy do Elwiry na bydgoskie Szederowo. Przywieźliśmy szamkę od restauracji La Rosa, a także radiowe prezenty. Elwira się ucieszyła, bo dziś nie musiała gotować. Może odpocząć na swoim balkonie. Pięknie świeci słońce nad Bydgoszczą, więc można chillować. Piątek to leżing i smażing na słońcu! Dzięki, że nas zaprosiłaś!

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 17 maja!

Tym razem zawitaliśmy na zielone osiedle w Bydgoszczy - osiedle Leśne. Zaprosił nas Krzysiek, który chciał poprawić humor swoim dziewczynom - Kasi i Julce. Julkę trzeba było rozweselić, bo ostatnio dostała jedynkę. Naszej słuchaczce podarowaliśmy szamkę i prezenty od Radia Eska - przede wszystkim słodkości na otwarcie łez. Na twarzy od razu pojawił się uśmiech. Julka, jedynka w dzienniku to nie koniec świata. Ściskamy mocno, dzięki, że nas zaprosiłaś!

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 18 maja!

Nie przerywamy nawet na moment. Kolejni słuchacze zaprosili nas do siebie. Tym razem wpadliśmy do Artura i jego mamy. Oboje uwielbiają nas słuchać, bo kochają dobre hity. Radio Eska gra w domu przez cały czas. Odwiedziny u wiernych słuchaczy to mega przyjemność. Wpadliśmy z prezentami i szamką z restauracji La Rosa.

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 19 maja!

Janek napisał do nas, że jego dziewczyna Basia ostatnio dużo sprząta w mieszkaniu. Jak wiadomo, to nie jest łatwa sprawa. Trzeba się mocno napracować, żeby wszystko lśniło i cieszyło oczy. Wpadliśmy i sprawdziliśmy, jak Basi poszło. Nasza radiowa ekipa zrobiła TEST BIAŁEJ RĘKAWICZKI. Wynik był mega pozytywny! Wszystko wysprzątane na błysk. Za to należą się prezenty od Radia Eska i coś na ząb!

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 20 maja!

Radiowa ekipa wbiła tym razem do Darii. To studentka kosmetologii. Usłyszała na naszej antenie, że rozwozimy szamkę i wręczamy eskowe prezenty mieszkańcom Bydgoszczy. Nie czekała długo i postanowiła do nas napisać. Odpowiedzieliśmy na jej zgłoszenie i zrobiliśmy jej dzień!

Eska Dowozi w Bydgoszczy
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 21 maja!

Tym razem dotarliśmy na bydgoskie Bartodzieje. Nad Balatonem mieszka Kasia, która zaprosiła nas, bo u niej w bloku dzieje się samo dobro. Mieszkają tam fantastyczni ludzie. Przywieźliśmy karton eskowych gadżetów i szamkę. Kasia postanowiła podarować te prezenty swoim sąsiadom, którzy są wielkimi fanami Eski. To była mega pozytywna wizyta!

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 24 maja!

Nie przerywamy nawet na moment. Dojechaliśmy na bydgoskie Okole, gdzie mieszka Mateusz. Nasz słuchacz ma dwa pieski i kota, a za oknem genialny widok za Kanał Bydgoski. Na balkonie mnóstwo roślin. Matusz z narzeczoną w mieście żyje w zgodzie z naturą. To była przemiła wizyta!

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 25 maja!

Grzegorz ze Wzgórza Wolności napisał, że siedzi w domu z synem. Nasz słuchacz od ponad roku pracuje w domu, a Filip uczy się hybrydowo. Panowie liczyli na naszą wizytę. Oprócz Grzegorza i Filipa w domu zastaliśmy pięknego pieska, który uwielbia się bawić! Przywieźliśmy prezenty i mnóstwo dobrej energii!

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 26 maja!

Bartek niedawno pisał maturę. Na szczęście ten stres ma już za sobą i może chillować. Oczywiście korzysta i szaleje. Ostatnio był z dziewczyną i przyjaciółmi na imprezie. Podczas naszej rozmowy okazało się, że dziewczyna jeszcze nie wróciła z melanżu, bo chyba było tak fajnie. Wiadomo, po imprezie szamka to podstawa, więc Eska postanowiła wpaść i uratować sytuację :D

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 27 maja!

Skorzystaliśmy z zaproszenia Marysi. Napisała do nas, że kocha gości, a takich, którzy przyjeżdżają z szamą kocha się podwójnie. Wpadliśmy na Miedzyń. Marysia poleca spacery w tej części Bydgoszczy, bo można tu obcować z naturą. Kto będzie miał szczęście, spotka nawet łosia! Wbijajcie na Miedzyń!

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

ESKA DOWOZI 28 maja!

To ostatni dzień zabawy ESKA DOWOZI. Marta wyszła na chwilę z pracy, by z nami porozmawiać. Od czasu do czasu trzeba zrobić sobie przerwę na drugie śniadanie. Wpadliśmy z szamką od restauracji La Rosa, która sprawdza się idealnie w takiej sytuacji. Uśmiechnięta i radosna Marta dostała od nas też eskowe gadżety.

Eska Dowozi Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE