Triathlon

i

Autor: mibro/CC0/pixabay.com

Enea Bydgoszcz Triathlon. Ruszyły zapisy. Już 2 tys. osób zajęło miejsce na starcie!

2022-10-11 17:14

Już 2 tys. zawodników zajęło miejsce na starcie imprez triathlonowych w Bydgoszczy i Żninie. Dopiero ruszyły zapisy. Zawody w przyszłym roku, ale już teraz można zdecydować o wystartowaniu. Jest dużo czasu na przygotowania.

Można już zająć miejsce na starcie. Ruszyły zapisy do triathlonowych imprez – w Bydgoszczy i Żninie. Zawodnicy dopiero mogą się zgłaszać, ale w trzy godziny zapisało się już 2 tysiące osób.

W Bydgoszczy pojawi się mnóstwo zawodników, blisko 5 tysięcy uczestników, dorosłych, dzieci, debiutantów, zawodowców. - mówi Jakub Kubiński, współorganizator imprezy.

Można wybrać jeden z kilku dystansów.

Zarówno tych dla debiutantów, jak i tych, które są przeznaczone dla bardziej doświadczonych zawodników. Można wystartować indywidualnie albo skrzyknąć znajomych, rodzinę i wystartować w sztafecie. Trzy osoby i każda z nich pokonuje jedną z dyscyplin triathlonu, czyli jedna płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie - dodaje Kubiński.

Enea Bydgoszcz Triathlon 8 i 9 lipca, a triathlon w Żninie – 28 maja.

Szczegóły można znaleźć TUTAJ

W Bydgoszczy nadal jest potrzebna pomoc dla uchodźców z Ukrainy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE