Dwie kolizje na A1. Trudne warunki pogodowe w regionie

i

Autor: Pixabay.com

Wypadek

Dwie kolizje na A1. Trudne warunki pogodowe w regionie

2023-04-01 10:50

Do dwóch kolizji doszło na autostradzie A1 w sobotę rano w woj. kujawsko-pomorskim - w okolicach MOP Strzelce i miejscowości Szewo. Zablokowane są pasy szybkie w kierunku Gdański i Łodzi. W regionie jazdę utrudniają trudne warunki pogodowe - deszcz oraz wiatr.

W okolicach MOP Strzelce doszło do uderzenia auta osobowego w bariery na pasie rozdziału. Samochód jechał w kierunku Gdańska. Zablokowany jest pas szybki A1. Ruch odbywa się pasem wolnym. Utrudnienia mogą potrwać ok. dwóch godzin.

Dyżurny z bydgoskiego oddziału GDDKiA Karol Kończal poinformował także o kolizji w miejscowości Szewo na pasie w kierunku Łodzi. Tam auto osobowe także uderzyło w bariery na pasie rozdziału.

Zablokowany jest pas szybki, a auta poruszają się pasem wolnym. W kolizjach nikt nie został poważnie ranny.

Służby apelują jednak o szczególną ostrożność. Warunki pogodowe nie ułatwiają jazdy. W regionie pada deszcz i wieje momentami silny wiatr.

Policyjny dron w akcji w Bydgoszczy i regionie. Posypały się mandaty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE