Darmowe lekcje jazdy na rolkach w Bydgoszczy! Sprawdź, jak sie zapisać

i

Autor: UM Bydgoszcz/Pixabay

wydarzenia

Darmowe lekcje jazdy na rolkach w Bydgoszczy! Sprawdź, jak się zapisać

2023-09-28 14:50

Chcesz rozpocząć przygodę z jazdą na rolkach? A może marzysz, by jeździć pewniej, szybciej, a gdy się da - skakać wyżej? W Bydgoszczy będzie można wziąć udział w bezpłatnych lekcjach jazdy na rolkach. Sprawdźcie, jak się zapisać.

Lekcje pod okiem profesjonalnych instruktorów dla początkujących i zaawansowanych rolkarzy to projekt w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Co daje jazda na rolkach? Po co się tego uczyć?

- Jazda na rolkach to nie tylko zabawa, to również doskonały sposób na poprawę równowagi i koordynacji - zachęcają pomysłodawcy. - Nauczysz się utrzymywać stabilność na rolkach i lepiej panować nad swoim ciałem. Uczestnikom zapewniamy wiele zabawy i emocji. Konkursy i gry sprawią, że nauka będzie przyjemnością. Wszystkie lekcje są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Koniecznie trzeba zarejestrować się na konkretną godzinę, do konkretnej grupy wiekowej - przestrzegają.

Jak dostać się na bezpłatne lekcje jazdy na rolkach w Bydgoszczy?

  • Akcja dla dzieci i młodzieży odbędzie się 15 i 22 października między godz. 11 a 15 w parku nad Balatonem.
  • Zajęcia odbywać się będą na terenie miasteczka ruchu drogowego przy ul. Ceramicznej, które także powstało w ramach inwestycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.
  • Osoby niezarejestrowane nie będą mogły wziąć udziału w zajęciach.
  • Trzeba mieć ze sobą kask i rolki.
  • Zapisy: https://b4sportonline.pl/rolkowisko
Zamiast mandatu, spacer w alkogoglach. Akcja policji w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE