Titanic

i

Autor: YouTube/screen

Kino

Ci aktorzy mogli zagrać w Titanicu. Jak wyglądałby kultowy film, gdyby przyjęli role?

2023-12-03 14:13

Katastrofa Titanica do dziś wzbudza niemałe emocje, mimo że od zatonięcia płynącego, 5-gwiazdkowego hotelu minęło 111 lat. Wszystko za sprawą filmu Jamesa Camerona, który przybliżył nam tę tragedię. „Titanic” z 1997 roku jest cały czas jednym z najbardziej dochodowych filmów wszech czasów. Co ciekawe, pierwotna obsada nie wyglądała tak, jak widzieliśmy to wielokrotnie na ekranie. Wielu aktorów zrezygnowało, bądź zostało zastąpionych innymi. Szczególnie główne role dobierane były wielokrotnie. Jak wyglądałby kultowy film, gdyby przyjęli role? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Gdyby nie Titanic, nikt nie słyszałby dzisiaj o Kate Winslet. Zdobywczyni Oscara, wielokrotnie nominowana do nagród aktorka miała tylko 21 lat, gdy wcieliła się w Rose DeWitt Bukater, 22 – gdy wysokobudżetowa produkcja miała swoją premierę.

Również Leonardo DiCaprio wiele zyskał dzięki roli Jacka Dawsona. Był tylko rok starszy od swojej koleżanki z planu, gdy wcielił się w bohatera trzeciej klasy. Wcześniej jego nazwisko pojawiło się w produkcjach takich jak: Co gryzie Gilberta Grape’a z Johnnym Deppem w roli głównej, a także Chłopięcy Świat z Robertem De Niro.

Jednak dzięki Titanicowi, aktor przestał być kojarzony rolami buntowniczych nastolatków, a stał się mężczyzną, któremu zaczęto powierzać poważne role w ciekawych produkcjach.

Co by się stało gdyby role Jacka i Rose zagrali inni aktorzy? Jak wyglądałby „Titanic” Jamesa Camerona? Można to sobie tylko wyobrazić. Sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie, kto mógł wcielić się w role pasażerów Titanica, lecz w efekcie nie pojawił się na ekranie.

M jak miłość. Nowy romans na Deszczowej! Wiesiek weźmie się za Marysię, a starsza sąsiadka za Piotrka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE