Bydgoszczanka fotografuje bydgoszczan w kwarantannie. Uwieczniła nawet urodziny na balkonie! [WIDEO]

2020-04-17 15:30
Bydgoszczanie w kwarantannie
Autor: Katarzyna Kupiec Bydgoszczanie w kwarantannie

Katarzyna Kupiec od niecałego miesiąca fotografuje bydgoszczan w kwarantannie. Zrobiła już kilkaset zdjęć. Z oczywistych względów nie wchodzi do domów bydgoszczan, tylko fotografuje ich w oknach lub na balkonach. Jej projekt „Bydgoszczanie w kwarantannie” to dla mieszkańców wielka odskocznia w tych trudnych chwilach. Można nawet mówić o małych szaleństwach.

-Najhuczniej, i to jest chyba dobre słowo, obchodzone były piąte urodziny córki. Rodzice zorganizowali je w czasie kwarantanny na balkonie, a ja miałam okazję to sfotografować. Po czym dołączyła cała kamienica. Z tego jednego wyjazdu powstało bardzo dużo zdjęć. Jest szereg zdjęć z muzykami i przy okazji tych małych koncertów na balkonach, widać ogromną radość sąsiadów- mówi autorka zdjęć Katarzyna Kupiec.

Te osoby reprezentują pełny przekrój społeczny, brakuje trochę seniorów, dlatego mogą jeszcze zgłaszać się do projektu. Po epidemii autorka zdjęć planuje zorganizować okolicznościową wystawę.

Niezwykły projekt fotograficzny "Bydgoszczanie w kwarantannie"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE