alkohole

i

Autor: pexels

Kryminalne

Bydgoszczanin kradł alkohole za 26 tys. złotych łącznie! Usłyszał 17 zarzutów

2023-03-27 8:36

Usłyszał 17 zarzutów. 32-letni mężczyzna notorycznie okradał sklepy na terenie Bydgoszczy. Zabierał z marketów głównie markowe alkohole, artykuły spożywcze i drogeryjne – a wszystko w dużych ilościach. Łączna wartość skradzionego towaru to kwota prawie 26 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze z bydgoskich Wyżyn otrzymywali zgłoszenia o kradzieżach w sklepach. Z półek sklepowych znikały głównie duże ilości markowego alkoholu (przede wszystkim whisky), słodycze, artykuły drogeryjne i spożywcze. Wszystko w dużych ilościach.

Jak informuje policja - na trop złodzieja wpadli kryminalni z Wyżyn. Z ich ustaleń wynikało, że 32-latek okradał sklepy na terenie niemal wszystkich dzielnic w Bydgoszczy. Straty jakie spowodował to kwota opiewająca na prawie 26 tysięcy złotych.

Białystok. Policjanci dostali dramatyczne zgłoszenie. Liczyła się każda minuta

Bydgoszczanin usłyszał łącznie 17 zarzutów kradzieży, których dopuścił się w warunkach recydywy, w wyniku czego musi się liczyć z wyższym wymiarem kary. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE