szpital

i

Autor: pixabay

Czy to żart?

Zaspokoił się na oczach personelu medycznego! Nietypowe przypadki z bydgoskich szpitali

2023-03-29 7:51

W bydgoskich placówkach medycznych na przestrzeni kilku lat doszło do paru nietypowych zdarzeń. Choć trudno w to uwierzyć, to nie sceny z filmu, lecz historie, które wydarzyły się naprawdę. Opowiedzieli nam o nich naoczni świadkowie, którzy w tamtym czasie realizowali praktyki studenckie. Szczegóły znajdziecie w naszej galerii.

Rozmawiamy z trzema bydgoszczanami, którzy na przestrzeni ostatnich kilku lat mieli okazję realizować praktyki studenckie w bydgoskich placówkach medycznych. Choć cała trójka ukończyła już ten etap swojej edukacji, jak zaznaczają – niektórych sytuacji, których byli świadkami po prostu „odwidzieć” się nie da!

Express Biedrzyckiej - gen. Waldemar SKRZYPCZAK

Przedstawimy wam pięć niecodziennych historii, które miały miejsce w bydgoskich lecznicach. Aby nie narazić nikogo na ujawnienie danych osobowych, nie podamy wam konkretnych miejsc, w których zdarzenia te miały miejsce, a także dat. Wszystkie historie znajdziecie pod spodem w naszej galerii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE