Bydgoszcz. Wtargnęli do mieszkania i pobili mężczyznę. Szuka ich policja! [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Bydgoszcz Bydgoszcz. Wtargnęli do mieszkania i pobili mężczyznę. Szuka ich policja! [ZDJĘCIA]

Bydgoszcz. Wtargnęli do mieszkania i pobili mężczyznę. Szuka ich policja! [ZDJĘCIA]

2020-07-07 13:49

Dwóch napastników weszło do mieszkania mężczyzny, którego pobili. Teraz policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie pobicia pokrzywdzonego przez dwóch mężczyzn. Sprawcy wtargnęli do jego mieszkania i go pobili. Do zdarzenia doszło 21 kwietnia 2020 r. przy ul. Skłodowskiej- Curie w Bydgoszczy. Sprawcami są mężczyźni widoczni na zdjęciach. Ich wizerunek zarejestrował monitoring.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Informacje można przekazać prowadzącemu postępowanie pod numerem telefonu 47 751-11-89 lub mailowo: marek.knop@bg.policja.gov.pl, a także całodobowo pod numerami 47 751-11-59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Krz 1743/20.

ZOBACZ: Bydgoszcz: Brutalny atak w miejskim autobusie. Byłeś świadkiem rozboju? Pomóż policji!

Areszt za zabójstwo i pobicie ze skutkiem śmiertelnym
Źródło: Bydgoszcz. Wtargnęli do mieszkania i pobili mężczyznę. Szuka ich policja! [ZDJĘCIA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE