BYDGOSZCZ 8.09. Pogoda i informacje drogowe. Będą korki na Fordońskiej

2021-09-08 7:52
BYDGOSZCZ 8.09. Pogoda i informacje drogowe
Autor: Myriams-Fotos/Pixabay/CC0

Środa w Bydgoszczy od rana pogodna i słoneczna. Poranek chłodny, ale w ciągu dnia będzie około 25 stopni. Bez opadów, niebo niemal bezchmurne.

W Osielsku pod Bydgoszczą od wtorku mamy nowe skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Powstało u zbiegu ulic: Szosa Gdańska, Andrzeja Cholewskiego i al. Adama Mickiewicza. Sygnalizacja wzbudzana jest prze pieszych i rowerzystów.

Już w piątek rozpoczną się kolejne prace związane z budową mostów nad Brdą. Chodzi o zmianę organizacji ruchu na Fordońskiej. Prace będą trwały przez cały weekend. Od poniedziałku dużo się tu zmieni.

Zamknięta będzie północna jezdnia ul. Fordońskiej na odcinku od ul. Szajnochy do ul. Kijowskiej, powstaną trzy tymczasowe ronda trzy ronda tymczasowe, które znajdą się: na wysokości ul. Bałtyckiej, mostu Kazimierza Wielkiego i ul. Fabrycznej, całkowicie zamknięta zostanie ul. Łęczycka - na skrzyżowaniu z ul. Fordońską.

Duży problem będą mieli mieszkańcy Bałtyckiej. Nie będzie można tu parkować samochodów. Chodzi o odcinek od ul. Fordońskiej do Skłodowskiej-Curie.

Bałtycką będą jeździć autobusy nr 59, 64, 69, 89 i 33N. Tu będą też zlokalizowane tymczasowe przystanki autobusowe (w obu kierunkach).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE