Bydgoskie schronisko dla zwierząt od wtorku znów otwarte dla odwiedzających!

2020-05-25 18:18
Schronisko dla zwierząt znów otwarte dla odwiedzających!
Autor: Lepale/Pixabay/CC0 Schronisko dla zwierząt znów otwarte dla odwiedzających!

Już nie tylko wolontariusze mogą odwiedzać zwierzaki z bydgoskiego schroniska. Od wtorku będą mogli tu zaglądać wszyscy chętni. Po ponad dwóch miesiącach przerwy znów będzie można zobaczyć psy i koty oraz wyprowadzić na spacer zwierzęta zamieszkujące schronisko przy ul. Grunwaldzkiej 298. Pewne ograniczenia jednak będą obowiązywać.

Od wtorku do piątku schronisko będzie otwarte od 10.00- 18.00, a w weekendy i w dni wolne od pracy w godzinach od 14.00-18.00. W związku z panującą pandemią zmieniły się zasady zapisów na weekendowe spacery. Schronisko zapisuje po 20 osób na godzinę 15.00 w soboty i tyle samo osób na niedzielne spacery. Psy należy odprowadzić do schroniska do godziny 18.00.

Starsze psy, nie znoszące nadmiernego wysiłku, można odwiedzać na miejscu i wyprowadzać je po terenie schroniska. Kocie godziny dostępne są, tak jak do tej pory – bez zapisów.

Odwiedzający schronisko muszą pamiętać o założeniu maseczki ochronnej i zachowaniu bezpiecznego dystansu. Należy też stosować się do zaleceń obsługi schroniska.

COŚ DOBREGO #21
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE