Bydgoscy policjanci zlikwidowali „dziuplę samochodową”. Sprawcy musieli działać od dłuższego czasu!

2020-09-14 14:33 Dorota Lakner
Dziupla samochodowa pod Bydgoszczą
Autor: KWP w Bydgoszczy Dziupla samochodowa pod Bydgoszczą

Dziupla samochodowa pod Bydgoszczą zlikwidowana. Nad ustaleniem sprawców kradzieży aut na terenie naszego miasta pracowali bydgoscy kryminalni. W tym celu pojechali do dwóch miejscowości w powiecie bydgoskim, by dokonać przeszukań pod ustalonymi adresami.

W znajdujących się tam pomieszczeniach gospodarczych kryminalni ujawnili znaczne ilości części i podzespołów samochodowych. Już na podstawie pierwszych weryfikacji ustalili, że pochodzą one, w głównej mierze, ze skradzionych wcześniej pojazdów różnych marek.

W związku z tym kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 40 i 23  lat. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutów. Obaj odpowiedzą za paserstwo w stosunku do mienia znacznej wartości. Natomiast pierwszy z nich również za kradzież samochodu kia sportage na terenie Warszawy.

40 latek trafił do aresztu, młodszy mężczyzna został objęty policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają przedstawienia kolejnych zarzutów w tej sprawie.

Pod Bydgoszczą znów pachniało powidłami. Święto Śliwki 2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.