Baśniowy Ogród Świateł w Parku Kochanowskiego w Bydgoszczy

2021-10-20 15:51
Park Kochanowskiego w Bydgoszczy
Autor: Dawid Olszewski

To może być widowisko, jakiego w parku Kochanowskiego jeszcze nie było. Bydgoszczanie są zaproszeni do Bajkowego Ogrodu Świateł.

Park w centrum Bydgoszczy zmieni się w bajkową krainę, jak z najpiękniejszego snu. To okazja do wspólnego spędzania czasu i pretekst do tego, by październikowe wieczory spędzić na spacerze w parku, który w weekend będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Przygotowano sporo atrakcji. Będą świetlne instalacje - mapping 3D, czyli projekcja świetlna na dużych obiektach, do tego laserowe show, atrakcje w świetle UV i spotkania z baśniowymi postaciami.

To wszystko w parku Kochanowskiego od 22 do 24 października od 19.00 do 22.00.

„Baśniowy Ogród Świateł” to projekt Fundacji Kultury Pozytywka, współfinansowany z budżetu Miasta Bydgoszczy, który jest przedłużeniem Magicznego Festiwalu Świata Baśni i Bajek „Pozytywka”. Wydarzenie zostanie zorganizowane z myślą o całych rodzinach.

Ekologiczny mural powstał w Bydgoszczy. Redukuje trujące substancje w powietrzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE