Basen

i

Autor: StockSnap/CC0/pixabay.com

Baseny, lodowiska, wesołe miasteczko. Bydgoskie atrakcje w okresie świątecznym [HARMONOGRAM]

2021-12-23 15:08

Kto nie ma zamiaru całego weekendu spędzić w domu, powinien sprawdzić, co w Bydgoszczy będzie otwarte. Nie wszystkie atrakcje będą dostępne w okresie świątecznym.

W świąteczny weekend warto wyskoczyć na miasto. Na bydgoszczan czeka sporo atrakcje, choć nie wszystko będzie otwarte. Warto sprawdzić, dokąd można się wybrać i w jakich godzinach.

Lodowisko Torbyd

Ślizgawka będzie otwarta 24 grudnia tylko do godz. 13.30. W sobotę Torbyd będzie zamknięty. Amatorzy zimowego szaleństwa będą mogli wrócić na lodowisko w niedzielę.

Lodowisko przy ul. Golloba w Fordonie 24, 25 i 26 grudnia będzie zamknięte.

Bydgoskie baseny

Miejskie baseny oprócz Astorii 24, 25, 26 grudnia będą nieczynne. Od 27 do 30 grudnia pływalnie będą funkcjonować przez cały dzień, a 31 grudnia od godz. 8.00 do 12.00. Baseny w Bydgoszczy będą zamknięte 1 i 2 stycznia.

24 grudnia Astoria będzie czynna od godz. 6.00 do 14.00. Dzień później pływalnia będzie nieczynna, a w niedzielę będzie można popływać od 10.00 do 22.00.

Kina w Bydgoszczy

Helios w Bydgoszczy informuje, że będzie nieczynny w Wigilię, a w sobotę i niedzielę widzowie będą mogli przyjść na seans zgodnie z repertuarem. Tak samo będzie w bydgoskim Multikinie. Cinema City podaje, że 24 grudnia kino będzie zamknięte, 25 grudnia będzie otwarte od godz. 13.00, a w niedzielę będzie działać normalnie.

Ogród Zoologiczny

Zoo w Bydgoszczy 24 grudnia i 31 stycznia będzie zamknięte dla zwiedzających. Zwierzaki będzie można odwiedzić od 25 do 30 grudnia oraz 1 i 2 stycznia w godzinach od 9 do 16.

Atrakcje w centrum Bydgoszczy

Wesołe miasteczko na placu Teatralnym będzie działało aż do końca stycznia - z wyjątkiem Wigilii i pierwszego święta. W tym też Młyńskie koło, z którego można zobaczyć panoramę Bydgoszczy. Do 2 stycznia zostanie też Piramida i karuzela wenecka na Starym Rynku - z przerwą świąteczną.

Bydgoszczanin kolekcjonuje bombki z czasów PRL
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE