Autokar z dziećmi wylądował w rowie. Trwa akcja toruńskich strażaków

2021-09-20 12:09
Autokar z dziećmi wylądował w rowie. Trwa akcja toruńskich strażaków
Autor: Facebook.com/KM PSP Toruń

Do groźnego wypadku doszło dziś (20.09.) w powiecie toruńskim. W autokarze podróżowały dzieci oraz ich opiekunowie. 4 osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w okolicach miejscowości Wytrębowice dziś (20.09.) po godzinie 10:00. Autokar z przedszkolakami trafił do rowu. Pojazdem podróżowało 31 dziec, 5 opiekunów oraz kierowca. Na miejscu cały czas pracuje 8 zastępów straży, lotnicze pogotowie ratunkowe oraz policja.

- W wyniku zdarzenia ucierpiały 4 osoby dorosłe. Zostały zabrane do szpitala z obrażeniami kończyn dolnych. Dzieci, które podróżowały tym autokarem profilaktycznie są przewożone do placówek w kujawsko-pomorskim, tj. Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Chełmno i Chełmża. Są przewożone trójkami w karetkach - poinformował nas Przemysław Baniecki oficer Prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Toruniu.

Uwaga kierowcy - na miejscu cały czas trwają utrudnienia, gminna droga zablokowana jest w oby dwu kierunkach.

Źródło: Autokar z dziećmi wylądował w rowie. Trwa akcja toruńskich strażaków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE