Akademicki Jarmark Wielkanocny na Politechnice Bydgoskiej [WIDEO, ZDJĘCIA]

2022-04-11 9:20

Politechnika Bydgoska zorganizowała Akademicki Jarmark Wielkanocny. Przygotowano świąteczne smakołyki, a także piękne ozdoby.

W kampusie Politechniki Bydgoskiej czuć było klimat świąt. Uczelnia zorganizowała Akademicki Jarmark Wielkanocny. Przygotowano coś dla podniebienia. Byli też wystawcy, którzy tworzą ręcznie robione ozdoby.

Jest pyszne jedzenie, a także dużo pięknych rzeczy, na przykład śliczne chusty. Jadłam żurek i pierogi. Bardzo mi się podoba. Można przygotować świąteczne upominki. W środku jest atrakcja dla dzieci i dorosłych, czyli małe kurczaczki

- mówią bydgoszczanie.

Przygotowano też program artystyczny. Można było posłuchać muzyki na żywo. Wystąpili między innymi Małe Rubinki i Orkiestra "Come amabile" z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy, Przedszkole Smyki, Młodzieżowy Dom Kultury w Bydgoszczy, Akademia Muzyczna w Bydgoszczy, Filharmonia Pomorska. Na scenie wystąpili też artyści z Ukrainy.

Podczas jarmarku zbierano również przybory szkolne dla dzieci z Ukrainy, które uczą się w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Osielsku.

Akademicki Jarmark Wielkanocny na Politechnice Bydgoskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE