tiktokerzy

i

Autor: Instagram/TikTok/pixabay

76-latka zaszła w ciążę z 19-letnim TikTokerem?! Znamy całą prawdę

2023-03-02 14:43

O tej parze można było przeczytać wcześniej w wielu innych artykułach. 19-letni Giuseppe d'Anna i 76-letnia Milina Gatta prowadzą wspólnego TikToka i Instagrama. Para Włochów bez ogródek oddaje sobie czułości, obdarowuje prezentami, całuje się przed kamerą. Ostatnio użytkowników social mediów zszokowała informacja, że kobieta jest w ciąży. Pojawiły się spekulacje, że tiktokerzy skorzystali tym samym z metody in vitro. Jaka jest prawda? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

Ten filmik zaszokował wielu użytkowników TikToka z całego świata. Już wcześniej o słynnej parze - Giuseppe d'Anna i Milinie Gattcie zrobiło się głośno w mediach. Para nagrywa i publikuje filmiki, na których możemy ujrzeć Hollywoodzką miłość.

On kupuje jej ciśnieniomierz, obsypuje różami, wychodzą wspólnie do restauracji, całują się i przytulają. Wcześniej zaznaczyli również, że są zaręczeni. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Włochów dzieli… 57 lat różnicy.

Ich romantyczne uniesienia śledzi na TikToku prawie 2 mln użytkowników z całego świata. Również w mediach tradycyjnych można było przeczytać o nietypowej parce. Ostatnio zrobiło się o nich trochę głośniej. Wszystko przez to, że 19-latek i 76-latka ogłosili, że… spodziewają się dziecka.

Na nowych filmikach możemy zobaczyć jak młody mężczyzna całuje seniorkę po brzuchu. Chodzą wspólnie na USG, a także obstawiają, czy nowy członek rodziny będzie chłopcem czy dziewczynką. Następnie zrobili również imprezę, tak zwane becikowe – z okazji ujawnienia płci przyszłego dziecka.

Wielu z użytkowników zaczęło podejrzewać, że młodzieniec zwyczajnie „poleciał” na pieniądze seniorki. Na profilu w social mediach widać, że mężczyzna jeździ luksusowymi samochodami, posiada drogie zegarki, a także ubrania z najdroższych domów mody.

Spłodzenie (aczkolwiek w tym przypadku – zdaniem użytkowników – metodą in vitro) potomstwa miało być tylko zabezpieczeniem dla 19-latka w kwestiach finansowych. Para zdementowała oczywiście te doniesienia i zaznaczyła, że wszystko dzieje się z miłości. Jaka jest jednak prawda?

Wszystko wyszło na jaw w jednym z najnowszych wywiadów. Jak się okazuje - Giuseppe i Milinę połączyło niesamowite uczucie, ale… babci i wnuka! Tak! 76-latka to babcia młodego mężczyzny.

- Opublikowałem nagranie, które pokazuje miłość, jaką darzę moją babcię. Mieszkamy razem, jest wdową, więc próbuję obdarzyć ją tym uczuciem, którego mój dziadek nie może jej już dać, a ja jako wnuk - tak. Te pocałunki, które sobie dajemy, to znak przywiązania, jaki w naszych stronach używany jest przez krewnych, nic więcej – zacytował 19-latka fakt.pl.

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Co więcej! Młody mężczyzna zaznaczył, że jeśli ktoś jest zaciekawiony, co tak naprawdę łączy go z 76-latką – może to z łatwością odkryć. Należy zacząć od tego, że na swoim prywatnym profilu w internecie (nie jako Giuseppe i Milina) znajdują się zdjęcia z jego prawdziwą dziewczyną. I nie ma ona 70 lat, lecz można wywnioskować, że para jest w podobnym wieku.

- Nie spodziewałem się takiego sukcesu. Zazwyczaj nasze nagrania mają po 2 mln wyświetleń. Moim zdaniem to urosło do takiego poziomu, bo za granicą nie rozumieją, co mówimy i naprawdę myślą, że jesteśmy parą – powiedział 19-latek w wywiadzie.

Taki jest kontent tego profilu – wytłumaczył mężczyzna. Czy to tajemnica? Otóż – jak się okazuje – nie. Giuseppe zwrócił uwagę na to, że udzielił już w swoim życiu wielu wywiadów w związku ze swoją działalnością na TikToku. Jednak wśród masy dziennikarzy, tylko jeden – z Portugalii, zapytał go o to, czy historia, którą widzimy na zdjęciach i filmikach jest prawdziwa. Wówczas 19-latek bez ogródek odpowiedział na pytanie, które nurtowało wielu obserwatorów, jednak nikt z nich nie odważył się o to zapytać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE