22-latek aresztowany za rozbój z użyciem broni gazowej

2021-09-07 16:47
Policja
Autor: KWP w Bydgoszczy, materiały prasowe

22-latek najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Kryminalni zatrzymali go w sprawie rozboju z użyciem broni gazowej. Mężczyzna usłyszał zarzuty popełniania przestępstwa w warunkach recydywy, dlatego też grozi mu wyższa kara.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Nakle. Z materiału dowodowego zebranego przez śledczych wynika, że sprawca rozboju, używając broni gazowej, ranił pokrzywdzoną i zabrał należący do niej telefon.  

Krótko po zdarzeniu, podejrzany 22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi odzyskali też telefon należący do pokrzywdzonej

- informuje podkom. Justyna Andrzejewska z policji w Nakle nad Notecią.

Podejrzany usłyszał zarzut rozboju z użyciem broni, a wczoraj stanął przed sądem, który zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Mężczyzna odpowie za rozbój, a za to grozi 12 lat za kratami. Podejrzany jest rezerwistą, więc musi liczyć się z wyższą karą.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili seniora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE