policja

i

Autor: pexels, zdjęcie ilustracyjne

Kryminalne

19-latek z Niemiec postrzelony przez policję. Walczy o życie

2023-06-03 20:10

Policja w Nadrenii Północnej-Westfalii w sobotę użyła broni palnej, aby zatrzymać samochód, którego kierowca uciekał przed kontrolą drogową; postrzelony 19-latek w szpitalu walczy o życie - informuje portal dziennika „Bild”.

W sobotę ok. godz. 4.30 w rejonie Herford policjanci chcieli skontrolować kierowcę Audi. Jednak młody mężczyzna zaczął uciekać; dojechał do oddalonego prawie o 20 km Bad Salzuflen. Audi zatrzymało się dopiero po wjechaniu w ślepy zaułek.

Gdy funkcjonariusze wysiedli z radiowozu, by zatrzymać kierowcę, ten zawrócił i szybko ruszył samochodem w ich kierunku. Policjanci użyli broni palnej; kierowca odniósł poważne rany postrzałowe – podała policja.

Ciężko rannego mężczyznę przetransportowano helikopterem do kliniki w Hanowerze. „Nie można wykluczyć zagrożenia życia” – przekazała policja w sobotę po południu.

Kacper Meyna po wygranej z Krzysztofem Twardowskim na Rocky Boxing Night 16
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE