Zawody wędkarskie „Braniewski drapieżnik 2021”

2021-10-11 6:56
Zawody wędkarskie „Braniewski drapieżnik 2021”
Autor: arch. KP PSP Braniewo Zawody odbyły się w piątek, 8 października 2021r. na Jeziorze Pierzchalskim.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie była organizatorem tegorocznych zawodów wędkarskich "Braniewski Drapieżnik 2021”. To hasło Mistrzostw Strażaków Państwowej Straży Pożarnej Województwa Warmińsko – Mazurskiego w wędkarstwie spinningowym.

Mistrzostwa Strażaków Państwowej Straży Pożarnej Województwa Warmińsko – Mazurskiego w wędkarstwie spinningowym skupiły blisko 50 uczestników – miłośników wędkowania. Strażacy, pasjonaci wędkarstwa od godzin porannych przemierzali brzeg jeziora w poszukiwaniu największego drapieżnika.

Rywalizacja wędkarzy odbyła się w dwóch kategoriach: indywidualnej oraz drużynowej. Po zmierzeniu złowionych ryb nastąpiło wręczenie pucharów, statuetek, pamiątek, dyplomów oraz upominków,

Klasyfikacja drużynowa:

1. Miejsce – Ełk

2. Miejsce – Pasłęk

3. Miejsce – Lidzbark Warmiński

Klasyfikacja indywidualna:

1. Grzegorz Skoczek – Lidzbark Warmiński

2. Leszek Sawicz – Pasłęk

3. Krzysztof Jagielski – Bartoszyce

Największa ryba:

Rafał Suski – Olsztyn

Najstarszy zawodnik:

Leszek Sawicz – Pasłęk

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Chris Cugowski jako Damiano David z Maneskin. Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE