Wspólne ćwiczenia straży granicznej i terytorialsów z Braniewa

2021-09-15 8:13
Wspólne ćwiczenia straży granicznej i terytorialsów z Braniewa
Autor: arch. 43blp Ćwiczenia miały związek z trudną sytuacją na wschodniej granicy,

Żołnierze 43 batalionu lekkiej piechoty z Braniewa ćwiczyli pod czujnym okiem funkcjonariuszy straży granicznej. Szkolenie ukierunkowane było na możliwość i potrzebę wsparcia sił operacyjnych na wschodniej granicy,

Wspólne ćwiczenia  odbyły się na terenach SRO czyli stałego rejonu odpowiedzialności 43 batalionu lekkiej piechoty z Braniewa.

Przedstawiciele SG po krótkim szkoleniu dotyczącym przepisów i podstaw prawnych działalności polegającej na ochronie granicy RP, wyznaczyli do realizacji w terenie zadania polegające na skrytej obserwacji wskazanego obszaru.

Podczas ćwiczeń w związku z trudną sytuację na wschodniej granicy, żołnierze skupili się na działaniach patrolowych, tworzeniu i działaniu na posterunku obserwacyjnym oraz doskonaleniu umiejętności medycyny pola walki.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Poradnik zdrowie - Insulinooporność
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE