W Braniewie zlikwidowano nielegalny punkt gier hazardowych [ZDJĘCIA]

2021-01-05 17:04

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Elbląga zlikwidowali punkt komputerowych gier hazardowych oraz bitomat. Wejście do lokalu zabezpieczone było podwójną, metalową śluzą. Na mundurowych puszczono gaz łzawiący.

Funkcjonariusze KAS z Elbląga zlikwidowali (w grudniu ub. roku ) w Braniewie punkt, w którym urządzano nielegalne gry hazardowe. Miejsce znane było mundurowym z wcześniejszych kontroli. Był to bezobsługowy lokal monitorowany przy użyciu kamer, do którego wejście możliwe było po pokonaniu podwójnej, metalowej śluzy.

- Aby dostać się do środka, funkcjonariusze musieli użyć narzędzi, m.in. łomu. W momencie próby wejścia do pomieszczenia został puszczony na nich gaz łzawiący. Ponieważ już wcześniej zdarzały się takie sytuacje, mundurowi byli odpowiednio przygotowani. Funkcjonariusz przebywający wewnątrz lokalu wyposażony był w maskę przeciwgazową, co ograniczyło emisję substancji oraz umożliwiło odcięcie nożycami przewodów doprowadzających gaz do rozpylacza - informuje st.rachm. Marta Rosiak z IAS w Olsztynie.

.

Po dostaniu się do środka mundurowi zabezpieczyli dwa zestawy komputerowe do urządzania nielegalnych gier hazardowych oraz bitomat do kryptowaluty. Sprawę przekazano do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Potężne terenówki w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE