W Braniewie zachęcają do wymiany kopciuchów na nowsze źródła ciepła

2020-11-13 10:53
kaloryfer
Autor: www.pixabay.com

Z programu Czyste Powietrze na ten cel można uzyskać nawet 37 tys. złotych dotacji. Do wymiany starych pieców i termomodernizacji budynków zachęcają także urzędnicy z Braniewo. Wystarczy jedynie zgłosić się po zaświadczenie o dochodach wydane przez gminę.

Dokument można uzyskać w Urzędzie Miasta Braniewa lub w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w dziale Świadczeń Rodzinnych. Ponadto w braniewskim ratuszu istnieje możliwość wstępnej konsultacji dot. Wniosków o dofinansowanie. Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Miasta w Braniewie.

Beneficjentem drugiej części programu może zostać osoba fizyczna, która łącznie spełnia następujące warunki:

1. Jest właścicielem/współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą.

2. Przeciętny miesięczny dochód na jednego członka jej gospodarstwa domowego wskazany w zaświadczeniu wydawanym zgodnie z art. 411 ust. 10 g ustawy – Prawo ochrony środowiska, nie przekracza kwoty:

1) 1 400 zł w gospodarstwie wieloosobowym,

2) 1 960 zł w gospodarstwie jednoosobowym.

Ponadto w Urzędzie Miasta Braniewa istnieje możliwość wstępnej konsultacji dot. Wniosków o dofinansowanie (od 7.00 do 15.00 w pokoju nr 11 ul. Kościuszki 111 w Braniewie, nr telefonu: 55-644-01-32).

Ukwiecona Zielona Góra - miasto kupiło chryzantemy od lokalnych sprzedawców
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE