W Braniewie ruszy samoobsługowa stacja naprawy rowerów

2020-02-12 13:37
W Braniewie powstanie samoobsługowa stacja naprawy rowerów
Autor: www.pixabay.com

W pełni wyposażone urządzenie służyć będzie rowerzystom i jest odpowiedzią na ich prośby zgłaszane do Urzędu Miasta. Samoobsługowa stacja to niewielki, stojak z uchwytem na rower. Dodatkowo posiada narzędzia pasujące do rowerów dowolnego typu, które umożliwiają szybką i samodzielną naprawę sprzętu.

Zepsuł ci się rower? Złapałeś gumę? Chcesz wyregulować siodełko lub hamulce? Z pomocą mogą przyjść samoobsługowe stacje napraw rowerów, które oferują zestaw narzędzi i pompkę rowerową na wszystkie rodzaje zaworów.

W zależności od modelu stacji, możliwe jest także zawieszenie roweru w specjalnym uchwycie na czas naprawy. Zazwyczaj takie stacje oferują pełen zestaw narzędzi, m.in. wkrętaki, klucze, łyżki do opon czy pompkę z adapterem na wszystkie zawory.

Już niebawem jedna z takich stacji pojawi się także w Braniewie. W pełni wyposażone urządzenie służyć będzie rowerzystom i jest odpowiedzią na ich prośby zgłaszane do Urzędu Miasta. Ze stacji napraw będzie można korzystać nieodpłatnie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE