W Braniewie znowu będzie można popływać. Po pandemicznej przerwie otwierają basen

2020-07-10 14:29 MH
W Braniewie nowu będzie  można popływać. Po pandemicznej przerwie otwierają basen
Autor: arch. MOS "Zatoka" Braniewo

Po długim przestoju z powodu epidemii koronawirusa, kryta pływalnia Miejskiego Ośrodka Sportu wznawia działalność w poniedziałek 13 lipca. Obiekt przy ul. Łąkowej będzie funkcjonował według nowych zaleceń sanitarnych w dni powszednie od godz. 07.00 do 21.00 w dni wolne od godz. 8.00 do 21.00.

Pływanie sportowe albo rekreacyjne. Od 13 lipca bez względu na pogodę w Braniewie znowu będzie można popływać.

Z krytej pływalni przy ul. Łąkowej w Braniewie będzie mógł skorzystać każdy chętny. Trzeba będzie jednak dostosować się do zaleceń sanitarnych związanych z pandemią. Wchodząc do budynku trzeba będzie zdezynfekować ręce, założyć ochronę na usta i nos. Na szczęście w trakcie pływania i pod prysznicem ten zapis nie będzie nas obowiązywał. Należy też zachowywać odpowiednio bezpieczną odległość od innych użytkowników basenu. Obowiązuje zakaz korzystania z pływalni osób z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych.

Administratorzy proszą o stosowanie nowych zasad i zapewniają, że na terenie obiektu prowadzona jest regularna dezynfekcja powierzchni wspólnych takich jak: klamki, drzwi, uchwyty szafek, półki, ławki, włączniki światła, kurki baterii, poręcze, schody, suszarki, transpondery, powierzchnie sanitarne itp.

Do odwołania wyłączona z użytkowania pozostaje sauna.

W Kielcach powstanie szkoła tańca dla dzieci zdrowych i dzieci z zespołem downa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.