Uszkodził znak i odjechał, ale nie uciekł od odpowiedzialności

2021-04-30 23:31 opr. mh
Uszkodził znak i odjechał, ale nie uciekł od odpowiedzialności
Autor: www.pixabay.com

Policjanci braniewskiej „drogówki” dotarli do pewnego 26-latka, który nie tylko zignorował znaki drogowe, ale również uszkodził jeden z nich. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna został ukarany dwoma mandatami, a na jego koncie przybyło 14 punktów karnych.

W czwartek (29 kwietnia) braniewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzonym znaku drogowym na ulicy Elbląskiej.  Tuż po przybyciu na wskazane miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie, ale w pierwszej chwili nie było jednak wiadomo, w jaki sposób doszło do uszkodzenia.

POLICJANCI ZBADALI SPRAWĘ

Policjanci wnikliwie badali sprawę, postanowili także przejrzeć okoliczny monitoring. W trakcie odtwarzania zapisu wideo dostrzegli kierowcę passata, który zignorował nakaz jazdy z prawej strony znaku, wjechał na powierzchnie wyłączoną, a cofając uszkodził znak drogowy. Mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia, a jego śladem ruszyli funkcjonariusze.

Policjanci ustalili personalia 26-latka i chwilę później zapukali do drzwi jego mieszkania. Za popełnione wykroczenia nieodpowiedzialny kierowca został ukarany dwoma mandatami i punktami karnymi, których łącznie „uzbierał” 14.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Wysadzali bankomaty w pięciu województwach