Strażacy – ochotnicy sprawdzili swoją sprawność

2021-09-28 23:56
Strażacy – ochotnicy sprawdzili swoją sprawność
Autor: arch. KP PSP Braniewo Zawody zorganizowano na Stadionie Miejskim w Braniewie.

Strażacy – ochotnicy powiatu braniewskiego sprawdzili swoją sprawność. Tym razem zmagania miały charakter rekreacji, integracji i sportu. Odbyły się w ramach powiatowych zawodów sportowo – pożarniczych jednostek OSP.

Zawody zorganizowano na Stadionie Miejskim w Braniewie z okazji 100 -lecia utworzenia Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Do rywalizacji stanęło 7 drużyn męskich, dwie kobiece i najmłodsi z Młodzieżowej Drużyny Pożarnej działającej przy OSP Braniewo.

Sportowe zmagania strażaków

Sportowe zmagania rozpoczęły się od sztafety pożarniczej z przeszkodami a następnie drużyny rywalizowały w ćwiczeniu bojowym. Najwięcej punktów w swoich kategoriach nazbierali: strażacy z OSP Wilczęta i kobieca drużyna pożarnicza z Braniewa.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Wrzesień to miesiąc przetworów. Zobacz, co przyniesie Ci największą radość zimą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE