Sprawca przemocy domowej tymczasowo aresztowany

2021-11-19 23:44
Braniewo: Sprawca przemocy domowej tymczasowo aresztowany
Autor: www.pixabay.com 29-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego nie stanowi już zagrożenia dla swoich bliskich.

29-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego nie stanowi już zagrożenia dla swoich bliskich. Jak wynika z policyjnych ustaleń mężczyzna znęcał się nad ojcem oraz swoją partnerką. Teraz najbliższe miesiące spędzi w więziennej celi.

Na Posterunek Policji w Pieniężnie zgłosił się mężczyzna, który powiadomił, że obawia się swojego syna. 29-latek znęcał się nad ojcem i nie tylko. Policjanci podjęli decyzję o wydaniu wobec 29-latka nakazu natychmiastowego opuszczenia mieszkania oraz zakazu zbliżania się do rodziny i bliskich. Na tym jednak nie poprzestano. Kryminalni przedstawili podejrzanemu dwa zarzuty – znęcania się nad ojcem oraz swoją partnerką. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora oraz funkcjonariuszy i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres trzech miesięcy.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Energylandia stroi się na święta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE